Dekarz Kościerzyna

 

Wybudujemy oraz wyremontujemy Twój dach w Kościerzynie

 

Nasza wykwalifikowana ekipa dekarzy zdobywała swoje umiejętności na przestrzeni lat poznając najróżniejsze techniki dekarskie, którymi posługujemy się do dziś.

Świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Nasi fachowi dekarze ukończyli potrzebne szkoły oraz nabywali wiedzę by móc teraz wyremontować Twój dach.

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Staramy się za wszelką cenę spełniać wasze oczekiwania. Gwarantujemy, że wszystkie prace dekarskie wykonane przez naszą firmę są realizowane solidnie oraz precyzyjnie.

Mamy doświadczenie w pracy na dachu skośnym oraz płaskim. Budujemy dachy z blachy oraz układając dachówki. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a wyzwań się chętnie podejmiemy.

Wykonamy budowę Twojego dachu od samej podstawy jak i również remontujemy lub naprawiamy te mniejsze szkody powstałe na pokryciu dachowym.

 

Naprawa dachu, ile to kosztuje?

W swoich działaniach kierujemy się rzetelnością oraz zaangażowaniem.

W celu wykonania dokładnej wyceny, nasz profesjonalny dekarz wykona krótką analizę oraz pomiary dachu na miejscu. Dzięki temu z miejsca jesteśmy w stanie powiedzieć jakie koszty będą wiązały się z budową lub remontem dachu.

Pracujemy wyłącznie z materiałami dobrej jakości. Prowadzimy również własną sprzedaż produktów do budowy dachów dzięki temu znamy pochodzenie blachy lub dachówki używanej podczas prac.

Na życzenie naszych klientów możemy wykonać także wycenę potrzebnych materiałów budowlanych.

Na podstawie zdobytego doświadczenia możemy doradzić Państwu jakich materiałów użyć do wykonania budowy dachu by był on jeszcze solidniejszy.

Wybudowane przez nas dachy służą naszym klientom przez lata nie wymagając żadnego, dodatkowego wkładu finansowego.

Zapewniamy wam to udzielając gwarancji na okres 2 lat.

Remontujemy dachy w Kościerzynie oraz w całym województwie pomorskim. 

 

Solidna firma dekarska

Każdy kto buduje dom doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zatrudnienie dobrego dekarza, który zna się na swoim fachu.

Dach jest integralną częścią domu. Daje on ochronę oraz bezpieczeństwo przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

Praca dekarza wymaga dużo precyzji oraz fachowości.

Prace wykonywane przez firma DachMir są wykonane terminowo, solidnie oraz zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Dlatego tak wiele klientów właśnie wybiera nas. Szczegółowo omawiamy każdy etap prac dekarskich. W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym fachowcem od dachu.

Już niedługo będziesz miał bezpieczny dach nad swoją głową.