Dekarz Brusy

 

Krycie dachu wykonane przez naszego fachowego dekarza

 

Dach chroni konstrukcję domu przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych. Przeprowadzanie regularnego przeglądu technicznego jest jak najbardziej wskazane.

Jednak gdy pominiemy tak ważny punkt jak przegląd techniczny dachu narażamy na uszkodzenie dachu w budynku. Pochłonie on nie tylko nasz czas ale i również będziemy zobowiązani ponieść niemałe koszty.

Stare konstrukcje domów stwarzają znacznie większe ryzyko dla samych domowników. Zadbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje ale i również pozostałych mieszkańców.

Gdy jednak dojdzie do uszkodzenia poszycia lub więźby dachowej powinniśmy w szybie tempie zadzwonić po dobrego dekarza, który zreperowałby niechciany problem związany z naszym dachem.

Pozostawienie niekompletnego lub popękanego poszycia dachowego naraża nas na ryzyko uszkodzenia całej konstrukcji dachowej.

 

W Brusach jesteśmy najlepszymi specjalistami, świadczącym kompleksowe usługi dekarskie

U nas dostaniesz rzetelną wycenę oraz precyzyjne wykonanie. Zajmiemy się renowacją Twojego dachu od samego początku, czyli pomierzymy oraz wycenimy poziom uszkodzeń, aż do samego końca, gdzie sprzątamy po świetnym naprawieniu dachu.

 

 

Montaż dachu - Realizujemy wszystkie zlecenia znajdujące się na terenie Brus

 

Komu należy zlecić naprawę nieszczelnego dachu? - Dokonujemy napraw tych mniejszych oraz tych większych.

Wykonamy również generalny remont dachu na potrzebę klienta. Zajmujemy się renowacją oraz budową dachów od ponad 14 lat.

Jesteśmy numerem jeden na terenie Brus. Wysłuchujemy potrzeb oraz oczekiwań a następnie wspólnie nakierowujemy na wspólny cel.

Lata doświadczenia nauczyły nas jak wykonywać swoją pracę tak by każda strona była zadowolona.

Wykonana przez nas budowa dachu od samych podstaw charakteryzuje się niezwykłą trwałością, która napawa mieszkańców przez długi czas możliwością bezproblemowego użytkowana świetnie wykonanego dachu.

 

Poproś fachowca o ocenę stanu Twojego pokrycia dachowego

 

Aby nie popełnić błędu w ocenie, warto poprosić o pomoc fachowca - naszego dekarza.

Wykonanie małej naprawy różni się od realizacja generalnego remontu znacznie większym wydatkiem.

Jednak jeżeli konstrukcja naszego dachu jest już nie stabilna oraz co raz dowiadujesz się o problemach z nią związanych.

Dużo tańszym wydatkiem w takiej sytuacji okazuje się realizacja generalnego remontu niż stałe wykonywanie mniejszych napraw, które nie zapewniają nam i tak bezpieczeństwa.

Wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe to inaczej zerwanie całej starej oraz nieużytecznej konstrukcji oraz położenie nowego pokrycia dachowego.

Prowizoryczne naprawy mogą wyłącznie odwlec nieco remont generalny dachu. Taka pokusa pojawia się u niejednej osoby.

Jednak działanie prowizoryczne nie zadziała na długo. By dostrzec, która naprawa dachu jest konieczne wezwij naszego fachowca. On przyjrzy się oraz pomierzy problem uszkodzeń. Ta pierwsza wizyta jest całkowicie bezpłatna.

Ma ona posłużyć jako rozpoznanie naszej atrakcyjnej oferty oraz wysłuchanie opinii naszego fachowca. Wykonamy każdą naprawę, renowację oraz budowę dachu w Brusach.